2013 Kapı Girişi Hol Antre Dekorasyonu

191

Kapı girişi dekorasyonu, hol dekorasyonu, antre dekorasyonu, en güzel antre dekorasyon modelleri, antre dekorasyon modelleri, kapı girişi düzenleme, en şık kapı girişi modelleri, Kapı girişi nasıl dekor edilir, Kapı girişi dekorasyonu için gerekli malzemeler,

Evlerinizi dekore ederken en fazla dekorasyonuna dikkat edilmesi gereken kapı girişleri yani diğer adı ile antrelerdir. Evinize gelen misafirlerinizi karşıladığınız ilk yerlerdir antreler. Kapı ilk açıldığında evinizin ilk izlenimi çok önemlidir. Antrelerinizi kendi ihtiyaçlarınıza göre dizayn etmelisiniz. Burayı döşerken kullanılacak boya rengi, burası için alınacak dekorasyon malzemeleri, ayna grupları, ayakkabılık, portmanto gibi ürünleri evinizde uyguladığınız dekora uygun şekilde seçerseniz çok daha sağlıklı bir sonuç alırsınız. Oturma odanızda kullandığınız stili, antrelerinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.Dekorsaati.com ziyaretçileri için hazırladığımız çok şık kapı girişi modellerinden bir kaçını sizler için seçtik. Hep birlikte bakmağa ne dersiniz?

 

Kapı girişinizi dekore ederken, Özel olarak mobilyacınız tarafından tasarlanacak şekilde büyük bir aynalı dolap, bu ayna antrenizi çok daha geniş gösterecek, Ayakkabılarınızı çıkarırken veya giyerken kullanacağınız oturak, bu oturağın altını günlük giyilen ayakkabılarınız için kullanmanız için ayakkabılık şeklinde dizayn edebilirsiniz.

kapı girişi dekarosyonu

kapı girişi dekarosyonu

 

Kapı girişlerinizde desenli bir boya uygulaması veya kağıt kaplama yaptırabilirsiniz. Boya renginize uygun çerçeveli bir ayna ve aynaların kenarlarına duvara sabitlenen, üzerine çiçek veya biblo koyabileceğiniz sütunlar yaptırabilirsiniz. Kullanacağınız dresuar modeline uygun olarak sandalyeler ile kapı girişini dekore edebilirsiniz.

kapı girişi dekarosyonu

kapı girişi dekarosyonu

 

Kapı girişinizi komple tahta ile kaplatabilirsiniz. Evde bulunan çıkma meyva sandıklarınızı renkli ve birbirine uyumlu renklerden oluşan ahşap boyaları boyadıktan sonra simetrik ve birbirine uyumlu şekilde duvara monte etmek sureti ile şık bir dekarasyona sahip olabilirsiniz.

kapı girişi dekarosyonu

kapı girişi dekarosyonu

 

Lila bir duvar renk boyası ile boyanan antreye küçük ve şık bir portmanto, bu portmanto ya uyacak şekilde tasarlanmış çerçeveli bir ayna bütün bunları tamalayacak şık bir yolluk ile dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

kapı girişi dekarosyonu

kapı girişi dekarosyonu

 

Beyaz ve sade bir boya seçimi yaptıktan sonra , mükemmel bir şekilde tasarlanan portmanto renkli kuş kafesleri ile süslenmiş anahtarlık, hemen altında şık askılıklar ile birlikte köşeyi dolduran ve çok güzel dizayn edilen şemsiyelik ile dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

kapı girişi dekarosyonu

kapı girişi dekarosyonu

 

Klasik çizileri sevenler için özel olarak tasarlanan bu modelde şık bir dresuar ve ayna grubunu güzelce yerleştikten sonra, aynanın her iki tarafına yerleştirilen lamba ve çok şık dresuar modeli şık ve zengin bir hava katar evinize.

kapı girişi dekarosyonu

kapı girişi dekarosyonu

 

Renkli ve cıvıl cıvıl renklerden oluşan bu kapı girişi dekorasyonunda bahar renklerinin tamamını görebileceğimiz şık bir dresuar ve hemen üstüne gelecek şekilde bir tablo ve dresuarın üzerine konmak üzere biblolardan oluşan ve üç boyutlu renkli ve çok şık bir yolluk ile dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

kapı girişi dekarosyonu

kapı girişi dekarosyonu

 

 

Bir önceki yazımız olan Müthiş Tasarımlar ve Ev Dekorasyon Örnekleri başlıklı makalemizde doğa dostu evler, en güzel ev dekorasyon malzemeleri ve en şık dekorasyon ürünleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

hol dekorasyonuantre dekorasyonuhol dekorasyonkapi girisi dekorasyonuevin girişi nasıl dekore edilmelihol dekorasyon örnekleriara hol dekorasyonuantre ve hol dekorasyonugiriş hol antre dekorasyonları için fikirlerhol dekorasyonları,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
MERSİN DÖRT MEVSİM HALI YIKAMA TESİSLERİ

Mersin Dörtmevsim yalı yıkama tesisleri, mersin halı yıkama fabrikası, mersin modern halı yıkama tesisi, mersin modern halı yıkama fabrikası, mersin...

Kapat